Wersja lajt na telefon komórkowy
O nas
Portal StacjeBenzynowe.pl został stworzony przez dwóch użytkowników polskich dróg, zmotoryzowanych ludzi, którzy każdego dnia przemierzają dziesiątki kilometrów własnym samochodem. Oczywiście, aby przemierzyć owe kilometry należy wcześniej zatankować paliwo, które jak wszyscy dobrze wiemy – jest w Polsce bardzo drogie. Prawie każdy z nas odjeżdża ze stacji benzynowej w złym humorze, ze względu na horrendalne ceny paliw. Postanowiliśmy to zmienić, a przynajmniej ograniczyć.

Różnice cen paliw
Różnice cen paliw na poszczególnych stacjach w Polsce są ogromne, dlatego postanowiliśmy stworzyć ogólnopolską mapę stacji i cen paliw, aby nasi użytkownicy nie byli więcej nabijani w butelkę i dokładnie wiedzieli gdzie w danym momencie zatankują najkorzystniej.

Po co przepłacać za paliwo?
Mądre tankowanie z pewnością przyniesie ulgę w domowym budżecie, a regularne korzystanie z naszego serwisu oznaczać będzie konkretne oszczędności w utrzymaniu naszego samochodu.

Dołącz do nas już teraz!
Nie czekaj na cud obniżki cen paliw, już teraz dołącz do nas i postaw się przeciwko wysokim cenom benzyny – zarejestruj się i pomóż nam aktualizować ceny – tylko tak Ty i cała Polska tankować będzie znacznie taniej! Zarejestruj się klikając tutaj.


Mamy nadzieję, że StacjeBenzynowe.pl pomogą Tobie zaoszczędzić pieniądze na każdym
tankowaniu i sprawią, że jazda samochodem stanie się jeszcze bardziej przyjemna!
Pozdrawiamy wszystkich kierowców, szerokiej drogi!

Zespół StacjeBenzynowe.pl
O nas  ▪  Pomoc  ▪  FAQ  ▪  Kontakt  ▪  Polityka prywatności  ▪  Regulamin  ▪  Partnerzy  ▪  Reklama  ▪  Wersja lajt  ▪  RSS  ▪  Jazda Próbna    Ceny paliw
Bookmark and Share
Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2000 – 2018 by sp. z o.o.