Wersja lajt na telefon komórkowy
Partnerzy
JazdaProbna.pl
www.jazdaprobna.pl
JazdaProbna.pl to pierwszy w Polsce portal, umożliwiający wyszukanie samochodu adekwatnego do Twoich potrzeb, gustu i dostępnego budżetu. Umożliwi Ci darmową rezerwację jazdy próbnej w autoryzowanym salonie samochodowym - najbliższym Twojego miejsca zamieszkania.

TVN Warszawa
www.tvnwarszawa.pl
TVN Warszawa, uruchomiony przez Grupę ITI 15 grudnia 2008 roku, jest nowoczesnym kanałem lokalnym poświęconym Warszawie i jej mieszkańcom. TVN Warszawa koncentruje się na życiu stolicy, nadaje najświeższe wiadomości, informacje o wydarzeniach kulturalnych i możliwościach spędzania wolnego czasu.

Motoguard
www.motoguard.pl
Firma Motoguard jest obecnie jedną z wiodących firm na rynku polskim zajmującą się lokalizacją samochodów, ciężarówek, maszyn budowlanych. Pomogliśmy już ponad 10 000 klientów w odnalezieniu skradzionego samochodu, wykryciu lewych kursów, kradzieży paliwa, czy zdyscyplinowaniu pracowników. 20% to średnie zmniejszenie kosztów związanych z użytkowaniem pojazdów po zamontowaniu systemu Motogard

Money.pl
www.money.pl
Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy w polskim internecie. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta 4,82 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: wrzesień 2011 r.). Portal finansowy Money.pl istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Dziś jest to internetowa gazeta dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, nieruchomościami i biznesem.

Carpooling.pl
www.carpooling.pl
Carpooling.pl to polska odsłona carpooling.com, największej w Europie internetowej platformy umożliwiającej kierowcom i pasażerom umawianie się na wspólne przejazdy.
Łączymy ludzi w ponad 5000 miast w 45 krajach, dzięki nam do celu dociera ponad 1 milion osób miesięcznie.

Autodoradca.pl
www.autodoradca.pl
AUTODORADCA.PL to Internetowy Autosalon, w którym sympatycy motoryzacji znajdą: oferty samochodów nowych i używanych z sieci dealerów, bazę testów i porad, ciekawostki i newsy, kalkulator ubezpieczeń, wirtualny bank, ABC wiedzy o monitoringu pojazdów oraz wiele innych przydatnych informacji dla planujących zakup lub posiadaczy „czterech kółek”.

www.high.com.pl
Szkoła Jazdy HigH, z siedzibą główna w Poznaniu, to ośrodek oferujący bogatą ofertę kursów i szkoleń. O wysokim poziomie, na jakim odbywają się zarówno zajęci teoretyczne jak i praktyczne, świadczy akredytacja Kuratora Oświaty, która została przyznana w tym roku.
O wyjątkowym charakterze ośrodka stanowią jednak instruktorzy, których pasją jest motoryzacja, pogłębianie swoich kwalifikacji oraz przekazywanie zdobytej wiedzy innym – początkującym kierowcom. Instruktorzy SJ HigH to wykwalifikowani i kompetentni ludzie, którzy swoją pasją i zaangażowaniem potrafią zarazić i nauczyć nawet największego przeciwnika dwóch lub czterech „kółek”.

www.autoaukcje.pl
Autoaukcje.pl to serwis aukcyjny skierowany do użytkowników indywidualnych oraz firm z branży motoryzacyjnej, w którym znaleźć można aukcje nowych i używanych samochodów, motocykli i innych pojazdów, części samochodowych, części motocyklowych, a także ogłoszenia motoryzacyjne komisów i salonów samochodowych. Serwis autoaukcje.pl umożliwia ponadto porównywanie usług finansowych: kredytów i ubezpieczeń; wycenę samochodu; zakup ubezpieczeń samochodowych. Oprócz części dostępnej dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników, serwis posiada także część B2B – dostępną tylko dla firm. To miejsce gdzie odbywają się aukcje hurtowe, w których dwiema stronami transakcji są podmioty gospodarcze z branży motoryzacyjnej.

www.epoznan.pl
Portal epoznan.pl jest jednym z największych regionalnych portali w Wielkopolscie. Jest on częścią Grupy Medialnej WTK działającej w obrębie mediów elektronicznych, która ściśle współpracuje z naszym portalem StacjeBenzynowe.pl.

www.hoga.pl
Portal Hoga.pl to jeden z najstarszych serwisów informacyjnych w Polsce. Od tego roku w nowej atrakcyjnej formie, przyciąga wszystkich głodnych prawdziwej wiedzy w wielu ciekawych dziedzinach życia. Jeśli nie boisz się czytać to koniecznie nas odwiedzaj.

www.saskakepa.waw.pl
Serwis społeczności Saskiej Kępy - www.saskakepa.waw.pl jest w całości poświęcony warszawskiej Saskiej Kępie. Wszyscy jego użytkownicy otrzymują do dyspozycji pełną i przyjazną bazę punktów usługowych oraz gastronomicznych, informacje o aktualnościach, kalendarium wydarzeń, profesjonalne fotorelacje z wydarzeń, oraz dział z informacjami historycznymi o Saskiej Kępie. Ponadto, każdy z użytkowników może na łamach serwisu umieścić swoje ogłoszenie. Saskakepa.waw.pl jest również narzędziem umożliwiającym promocję działających na terenie dzielnicy organizacji, galerii, miejsc rozrywki i kultury, fundacji, stowarzyszeń oraz nieformalnych grup.

www.lca.pl
Portal lca.pl
Fakty i opinie.
Portal miasta i regionu legnickiego.

www.norcom.pl
NORCOM – dla firm branży motoryzacyjnej i nie tylko…
Firma NORCOM specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania i usług dla firm z branży motoryzacyjnej (stacje kontroli Pojazdów, Wydziały Komunikacji), a także - odpowiada potrzebom świadczeniodawców w zakresie rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia. Niezawodność oprogramowania i usług sprawia, że cieszy się zaufaniem klientów od ponad 15 lat ...

www.forumsamochodowe.com
Serwis forumsamochodowe.com to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów motoryzacyjnych, a jednocześnie jeden z największych serwisów społecznościowych. Serwis posiada ponad ośmiotysięczną społeczność internautów zainteresowanych motoryzacją i w większości posiadających pojazdy. Forum ma popularność porównywalną z ogólnotematycznymi portalami, a skupia społeczność zainteresowaną motoryzacją. Serwis forumsamochodowe.com odwiedza miesięcznie ponad 100 000 internautów.

www.furious.pl
Furious.pl to portal internetowy o tematyce motoryzacyjnej oraz tuningowej, który wystartował w listopadzie 2006 roku. Poświęcony w głównej mierze prezentacjom ciekawych pojazdów ze światka tuningowego oraz prezentujący codziennie aktualizowane informacje oraz ciekawostki z branży motoryzacyjnej.

Formuła 1
www.f1wm.pl
Formuła 1 - aktualności, relacje z wyścigów, statystyki sezonowe, informacje o zespołach, bolidach, kierowcach i torach, artykuły, forum, galeria; dedykowane działy: Robert Kubica, Inne serie wyścigowe, Grand Prix Manager, wirtualna liga wyścigowa rFactor - LiGNA.

www.tuWroclaw.com
tuWroclaw.com - życie Wrocławia w Internecie
Codziennie nowe informacje z życia polityki, kultury, sportu, edukacji i biznesu , ciekawe filmy wideo, katalog wrocławskich firm, bezpłatne ogłoszenia, mapa Wrocławia, najdokładniejsza prognoza pogody, forum dyskusyjne, kalendarz imprez, setki zdjęć z Wrocławia

www.Komisowe.pl
Komisowe.pl
Komisowe.pl - to piewszy tego typu serwis internetowy w którym zebraliśmy baze danych wszystkich komisów samochodowych. Byli zadowoleni i zniesmaczeni klienci komisów samochodowych mogą wyrazić swoją opinie na temat danego komisu samochodowego. Celem serwisu jest eliminacja nierzetelnych firm z rynku motoryzacyjnego.


O nas  ▪  Pomoc  ▪  FAQ  ▪  Kontakt  ▪  Polityka prywatności  ▪  Regulamin  ▪  Partnerzy  ▪  Reklama  ▪  Wersja lajt  ▪  RSS  ▪  Jazda Próbna    Ceny paliw
Bookmark and Share
Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2000 – 2018 by sp. z o.o.