Wersja lajt na telefon komórkowy
Pomoc

Mój garaż
Mój garaż to Twoje prywatne centrum dowodzenia pojazdami. Zaparkuj wszystkie swoje pojazdy we własnym wirtualnym garażu i wygodnie nimi zarządzaj. W garażu możesz prowadzić pełną historię tankowań, dodawać i usuwać jakiekolwiek wydatki na pojazd, edytować parametry wszystkich swoich pojazdów i prowadzić galerię zdjęć każdego z nich. W garażu możesz również dodawać daty przeglądów i ubezpieczeń (łącznie z przypomnieniem o przyszłym upływie terminu ubezpieczeń), a także generować raporty wydatków, które pomogą Tobie w pełni kontrolować oraz systematycznie obniżać koszty utrzymania Twoich pojazdów.

Moje stacje
Z reguły każdy kierowca regularnie tankuje na tych samych, ulubionych stacjach benzynowych w swojej okolicy lub na trasie. W tej sekcji możesz właśnie dodać takie stacje. Jeżeli, ktoś z naszych użytkowników wcześniej zatankował na tej stacji, będziesz dokładnie wiedział ile kosztuje paliwo na tej stacji. Pozwoli to Tobie na pełną weryfikacje cen na Twoich ulubionych i innych stacjach a następnie podjęcie decyzji gdzie zatankujesz swój pojazd.

Znajdź stację
W tej sekcji możesz z łatwością wyszukać swoje ulubione stacje benzynowe i sprawdzić najniższe ceny paliw w Twoim mieście (lub w dowolnym województwie na terenie całej Polski). Po wybraniu województwa, miasta oraz ulubionej sieci stacji, system wyszuka właśnie te stacje benzynowe. Wyniki można posortować np. według najniższej ceny paliwa jakie tankujesz. Dzięki temu dowiesz się gdzie zatankujesz najkorzystniej. Pozostaje tylko zatankowanie pełnego baku na najtańszej stacji!

Dodatkowym atutem jest to, że każdy użytkownik StacjiBenzynowych.pl może aktualizować ceny na stacjach, na których tankuje. W ten sposób tysiące użytkowników mogą aktualizować na bieżąco realne ceny paliw na stacjach benzynowych, dzięki czemu pozwoli to innym (w tym również i Tobie) na tańsze i mądrzejsze tankowanie w przyszłości. Wystarczy wyszukać stację i dodać ceny paliw na konkretnej stacji lub też dodać tankowanie w sekcji Mój garaż. Ceny te będą w czasie rzeczywistym pojawiały się w systemie i będą widoczne dla wszystkich odwiedzających nasz portal.

Temperatura cen paliw
Ta sekcja pozwoli Tobie zmierzyć temperaturę cen paliw w Twoim mieście, województwie lub w całej Polsce.

Fotoradary
W tej części naszego portalu możesz z łatwością sprawdzić gdzie zamontowane są fotoradary na polskich drogach. Zanim pojedziesz w trasę – sprawdź gdzie możesz spodziewać się radaru. Po co płacić mandat za szybką jazdę – wystarczy zwolnić przy fotoradarze.

Aktualności
W tej sekcji znajdziesz wszystkie najciekawsze informacje dotyczące portalu StacjeBenzynowe.pl

Salonik prasowy
W tym dziale znajdziesz najciekawsze artykuły ze świata motoryzacji i ciekawe informacje dla kierowców.

Myjnia śmiechu
Zdecydowanie najśmieszniejsza sekcja StacjiBenzynowych.pl, w której znajdziesz ogromną dawkę humoru, masę najnowszych dowcipów, autentyków i śmiesznych zdjęć!

Forum
Forum dla kierowców mądrze tankujących – możesz brać czynny udział w dyskusji z innymi kierowcami, proponować nowe tematy do dyskusji czy nawet wyrażać swoją pozytywną (mniej lub bardziej) opinię na temat bardzo wysokich cen paliw w Polsce

Serdecznie zapraszamy !
Zepół StacjeBenzynowe.pl
O nas  ▪  Pomoc  ▪  FAQ  ▪  Kontakt  ▪  Polityka prywatności  ▪  Regulamin  ▪  Partnerzy  ▪  Reklama  ▪  Wersja lajt  ▪  RSS  ▪  Jazda Próbna    Ceny paliw
Bookmark and Share
Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2000 – 2018 by sp. z o.o.