Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szczecin - aktualizacja cen paliw

102 replies to this topic

#1 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 09 czerwiec 2009 - 23:18

Witam szukam ludzi, którzy są ze Szczecina lub okolic, którzy by zechcieli mi pomuc w aktualizacji cen na stacjach w Szczecinie. Obecnie aktualizuje ceny około co 2 dni na przeszlo 10 stacjach. na kliku od czasu do czasu. Wszystko głownie na Prawobrzeżu oraz w Centrum i okolicach ul. Wojska Polskiego.
Może ktoś by się czasmi pofatygował spisać ceny z innych stacj np. Z okolic ul. Mieszka i Ronda Uniwersyteckiego gdzie są zazwyczaj najniższe ceny???
Także inne części miasta wchodzą w gre np Gumieńce. (ja tam się rzadko jestem). Im więcej nas będzie tym lepsza informacja o cenach będzie w naszym miescie na tym portalu i będziemy mogli oszczedniej tankować.

Także pytanie do Administratorów czy jeżeli Wam podeśle loga sieci Szczecińskich stacji to czy dodacie nazwy oraz loga do swojej bazy, ponieważ sporo stacji jest niezrzeszonych według Waszej bazy, a to nie do końca prawda.

#2 Admin

Admin

Advanced Member

• Administrators
  • PipPipPip
  • 945 Postów

Napisano 09 czerwiec 2009 - 23:24

Witam szukam ludzi, którzy są ze Szczecina lub okolic, którzy by zechcieli mi pomuc w aktualizacji cen na stacjach w Szczecinie. Obecnie aktualizuje ceny około co 2 dni na przeszlo 10 stacjach. na kliku od czasu do czasu. Wszystko głownie na Prawobrzeżu oraz w Centrum i okolicach ul. Wojska Polskiego.
Może ktoś by się czasmi pofatygował spisać ceny z innych stacj np. Z okolic ul. Mieszka i Ronda Uniwersyteckiego gdzie są zazwyczaj najniższe ceny???
Także inne części miasta wchodzą w gre np Gumieńce. (ja tam się rzadko jestem). Im więcej nas będzie tym lepsza informacja o cenach będzie w naszym miescie na tym portalu i będziemy mogli oszczedniej tankować.

Także pytanie do Administratorów czy jeżeli Wam podeśle loga sieci Szczecińskich stacji to czy dodacie nazwy oraz loga do swojej bazy, ponieważ sporo stacji jest niezrzeszonych według Waszej bazy, a to nie do końca prawda.

Czekamy z niecierpliwością :)
kontakt@stacjebenzynowe.pl

#3 agus0026

agus0026

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 222 Postów

Napisano 10 czerwiec 2009 - 06:31

Hej!Ja mieszkam przy Wojska Polskiego,a do Mieszka niedaleko.Pracuje na Dunskiej wiec trase ,do' moge ogarnac.No i Police :)

#4 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 10 czerwiec 2009 - 22:50

Czekamy z niecierpliwością :)
kontakt@stacjebenzynowe.pl

Już wysłałem;)

Hej!Ja mieszkam przy Wojska Polskiego,a do Mieszka niedaleko.Pracuje na Dunskiej wiec trase ,do' moge ogarnac.No i Police :)

No to jak możesz to ogarnij :):) W sumie na Wojska to nie musisz spisywać bo ja tam jestem (prawie) codziennie. Jeżeli kręcisz się w stronę Dunńskiej, to mogłabyś spisać ceny ze stacji też na sąsiednich ulicach tj Chopina (Orlen), Przyjaciół Żołnierza (Lotos) no i oczywiście Duńska (Neste). Ja jak mogę to czasami jadę inną trasą do domu i spisuje szybko ceny na komórkę. I jeszcze jedno jakby ktoś był w stanie zrobić też fotki niektórych stacji to byłoby super:)

#5 agus0026

agus0026

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 222 Postów

Napisano 11 czerwiec 2009 - 15:33

Już wysłałem;)

No to jak możesz to ogarnij :):) W sumie na Wojska to nie musisz spisywać bo ja tam jestem (prawie) codziennie. Jeżeli kręcisz się w stronę Dunńskiej, to mogłabyś spisać ceny ze stacji też na sąsiednich ulicach tj Chopina (Orlen), Przyjaciół Żołnierza (Lotos) no i oczywiście Duńska (Neste). Ja jak mogę to czasami jadę inną trasą do domu i spisuje szybko ceny na komórkę. I jeszcze jedno jakby ktoś był w stanie zrobić też fotki niektórych stacji to byłoby super:)

Ja obok Neste na Dunskiej pracuje wiec fota zalatwiona,a Chopina przelatuje do domu.

Ogarne :)

#6 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 15:55

do kasacji

#7 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 00:30

przybyło użytkowników z okolic Szczecina wiec odswierzam temat zachecając do dodawania cen oraz informacji o stacjach.
Dodatkowo zapraszam do dyskusji na temat szczecinskich stacji paliw.

I pytanie. ktoś tankuje na Auchan? warto czy nie... cena najniższa w miescie, ale czy jakość równie dobra... czekam na opinie. pzdr

#8 grekub

grekub

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 Postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 21:37

Do usług :)

#9 olafmax

olafmax

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 00:05

przybyło użytkowników z okolic Szczecina wiec odswierzam temat zachecając do dodawania cen oraz informacji o stacjach.
Dodatkowo zapraszam do dyskusji na temat szczecinskich stacji paliw.

I pytanie. ktoś tankuje na Auchan? warto czy nie... cena najniższa w miescie, ale czy jakość równie dobra... czekam na opinie. pzdr

Witam,ja tankowałem w auchanie jakiś krótki czas w zeszłym roku ale szybko stwierdziłem że coś mi auto spala za dużo-po powrocie na orlen problem zanikł-spalanie wróciło do normy,pozdro

#10 olafmax

olafmax

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 00:09

Witam,jestem na tym portalu dopiero kilka dni,tankuję teraz zawsze na orlenie na witkiewicza tak więc będę starał się prawie codziennie aktualizować ceny(w miarę możliwości),być może uda mi się uaktualnić jeszcze kilka stacji z okolic ku słońcu,derdowskiego i okolice,pozdrawiam

#11 Kaczy

Kaczy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 229 Postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 12:00

pipen333 ewidentnie musiał pomylić ceny na Statoil w Szczecinie.
On wpisał za 3,58 zł a Pb95 za 4,87. A powinno raczej być 3,87 i 4,58 zł.

#12 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 13:58

pipen333 ewidentnie musiał pomylić ceny na Statoil w Szczecinie.
On wpisał za 3,58 zł a Pb95 za 4,87. A powinno raczej być 3,87 i 4,58 zł.

Każdemu się zdarzają pomyłki:) mnie też. Ale staram się to kasować jak zauważę.
Fajnie, że temat się ruszył.
Ja teraz tankuje głównie Bliska (Eskadrowa) oraz Orlen (Kolumba), wcześniej tankowałem na BP, ale dlatego, że zbierałem punkty. Teraz już wiem, że nie ma to sensu (różnica 15-25 gr). Lepiej zjeść kiełbaskę, czy kupić coś do picia, a dostaniesz dużo więcej pkt. niż za samo tankownie;)
I pytanie do Was.Mamy 78 stacji paliw. Czy to już wszystkie stacje w granicach Szczecina? Starałem się w przeciągu tych kilku miesięcy dodać wszystkie.

#13 Kaczy

Kaczy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 229 Postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 15:04

Google Maps i zumi mówi, że stacji jest 68 :) Czyli mamy ponad 100% normy :D
Eskadrowa to też moja ulubiona stacja :)

#14 Kaczy

Kaczy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 229 Postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 22:24

Coś ta cena w Carrefourze wysoce podejrzana. Czyżby zaczęli rozcieńczać paliwo z wodą? :)

#15 michael_79

michael_79

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 313 Postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 10:05

Mieszkam około 600 km od Szczecina (więc nie potwierdzę) ale ta cena ropy w Carrefourze u was na Wiosennej rzeczywiście zaskakująco niska.Albo stacja jedzie na minusowej marży,albo paliwo sprzedaje im się tak rewelacyjnie szybko że spada im cena zakupu,lub znaleźli tańszego dostawcę LUB...Po prostu aktualizujący omyłkowo wpisał taką cenę.Obecnie-na czas połowy września bieżącego roku bardzo atrakcyjne ceny ON wahają się w przedziale 3,40 do 3,50 jednak te 3,29 (jeśli taka jest) to super cena i jeżeli jakość też jest ok to tzw. gitens :)

#16 michael_79

michael_79

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 313 Postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 10:11

Ciekawe ceny ma przykładowo ten AUCHAN u was na Rondzie Hakena.Zasada : Coś kosztem czegoś czyli PB 98 dość droga kosztem niższych cen pozostałych paliw ale dość sprytne posunięcie.Oni wiedzą doskonale że PB 98 ma słabszą sprzedaż od pozostałych więc by trzymać się marży obniżają 95,ON i LPG kosztem droższej 98.Tak samo postępuje na Górnym Śląsku TESCO Ruda Śląska przykładowo.Zabiegi stacji przy marketach.

#17 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 11:42

Tą cene 3,29 za ON. dzisiaj sprawdzę. Ale jak dla mnie Admini z automatu powinni takie coś kasować, tym bardziej, że zaktualizował ją nowicjusz na portalu. Taka mała ciekawostka. Dziś przejechałem pół miasta i zauważyłem, że Shell ostro przycina. Większość stacji już zeszła poniżej 4,50 za PB95, a oni twardo stoją przy bandyckich cenach. 3 na 10 Shella stacji obniżyło cenę znacznie. BP też nie najlepiej, ale ich stacji jest mniej i nie wszędzie są aktualne ceny, ale widać poprawę.

#18 michael_79

michael_79

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 313 Postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 13:36

Tą cene 3,29 za ON. dzisiaj sprawdzę. Ale jak dla mnie Admini z automatu powinni takie coś kasować, tym bardziej, że zaktualizował ją nowicjusz na portalu. Taka mała ciekawostka. Dziś przejechałem pół miasta i zauważyłem, że Shell ostro przycina. Większość stacji już zeszła poniżej 4,50 za PB95, a oni twardo stoją przy bandyckich cenach. 3 na 10 Shella stacji obniżyło cenę znacznie. BP też nie najlepiej, ale ich stacji jest mniej i nie wszędzie są aktualne ceny, ale widać poprawę.

Tak to jest z tymi żółtodziobami-nowicjuszami, ja też często gęsto napotykam na różne niespodzianki przy aktualizacjach.Co do stacji Shell to w naszym regionie akurat uchodzą za tańsze niż najdroższe BP i Orleny.Statoile też nie wszystkie opamiętują się z cenami (najczęściej wtedy gdy konkurencja pobliska ich do tego zmusza).Pozdrawiam użytkowników ze Szczecina.Mam rodzinę w Płoniach i jakby mnie ktoś wysiedlił w Dąbiu to też bym się nie zgubił :)

#19 wawik4

wawik4

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 06:27

Kilkadziesiąt lat jeździłem na etylinie i jakoś ciężko teraz przestawić sie na ON, ale tylko teraz cena oleju napędowego będzie mnie interesować na przyszłość. Tankowałe na Lukoilu 19-go i był po 3.56

#20 martins87

martins87

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 Postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 14:21

Google Maps i zumi mówi, że stacji jest 68 :) Czyli mamy ponad 100% normy :)
Eskadrowa to też moja ulubiona stacja :)

Dziś byłem w rejonach Podjuch i Klucza. W Szczecinie mamy jeszcze przynajmniej 2 stacje. Jedna sprzedaje LPG znajduje się w Żydowcach niedaleko Wiskordu i jeszcze jedna w Podjuchach niedaleko dworca PKP tam tylko sprzedają ON. Później je dodam muszę sprawdzić adresy.

Dodaj odpowiedź