Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modifikator PLUS

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 matyfiz

matyfiz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 31 grudzień 2008 - 16:47

Witam serdecznie, chciał bym poruszyc temat ktory mnie bardzo zaintrygowal. Mowa tu o specyfiku Modyfikator Plus. Pewnego dnia trafilem na testy tego preparatu na TVNTurbo i bylem pod olbrzymim wrazeniem.

Nie bede tu opisywal na czym polega dzialanie preparatu, odsylam do strony producenta gdzie wszyskojest bardzo dobrze opisane i przedstawione www.modifikator.eu

Opisze tylko testy przeprowadzone przez TVN, wlali ten preparat do swojej turbo SKody 1.9 TDI, uzyskali wzrost mocy o ok 2KM, moment obrotowy ok 10 NM, a spalanie średnie przy tym samym stylu jazdy spadło z 6,2l do 5,5l.

Na uwagęzasluguje rowniez test polegajacy na pracy silnika bez kropli oleju, znalezli dwa stare merce na zlomowisku, jeden z nich zalali preparatem, usuneli olej z silnika, ten bez modifikator zatarl sie po niecalej minucie natomiast egzemplarzz preparatem pracowal i pracowal bez problemu az sami go wylaczyli. Producent gwarantuje mozliwosc jazdy bezoleju przez 50km.

Kupilem preparat, wlalem i czekam na rezultaty, czekam na wsze opinie, moze juz ktos tez spróbowal.

#2 Alfista

Alfista

Pirat Drogowy

• Members
  • PipPipPip
  • 2145 Postów

Napisano 31 grudzień 2008 - 16:56

Ja się zastanawiam nad czymś takim:

www.ceramizer.pl

Oczywiście do silnika i skrzyni bo do paliwa, to śmierdzi bujdą zgodnie z filozofią działania preparatu :)
Była...

http://www.polskajaz...Romeo/156/18541

Polecam żaluzje od sąsiada:
rolety warszawa

#3 matyfiz

matyfiz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 31 grudzień 2008 - 17:06

rowniez ciekawy produkt, daj znac jak zastosujeszi jakie osiagniesz rezultaty

#4 cezar83

cezar83

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 157 Postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 21:16

Kupilem preparat, wlalem i czekam na rezultaty, czekam na wsze opinie, moze juz ktos tez spróbowal.

Tylko przypadkiem nie spuszczaj oleju..... :-)))

Ja kiedys do 1.2 16V zalałem dawke ceramizera do oleju i do skrzyni.... niestety efektów juz nie zobaczyłem bo mam inne auto. mialem na liczniku 80tys przejechanych ale to nie ja większość zrobiłem dlatego chciałem "podreperować" skrzynie i silnik po poprzednim właścicielu. jakis czas na tym jeździłem i gorzej na pewno nie było.... ale warstwa ceramiczna i tak tworzy sie po kilku tys km dopiero i uzupełniać ceramizerem najlepiej przy wymianie oleju.
...nie wszyscy mogą jeździć Mazdą, niech jeżdżą golfami tak jak wszyscy...
Tylko głupiec patrzy na palec,kiedy palec wskazuje Mazde....

Zoom-Zoom - uczucie jedyne w swoim rodzaju!
http://www.mazda.pl/zoom_zoom/

Mazda Nie Dla Błazna!
Wątek ku przestrodze:
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t...asc&start=0

#5 Alfista

Alfista

Pirat Drogowy

• Members
  • PipPipPip
  • 2145 Postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 22:14

warstwa ceramiczna i tak tworzy sie po kilku tys km dopiero

Z tego co deklaruje producent ceramizera, to ok. 1'500km wystarcza do kompletnego wytworzenia się czegoś takiego. Mam wrażenie, że ten drugi preparat nie jest najlepszym rozwiązaniem. Reklamują go jako "rosyjską tajemnicę wojskową" :) to brzmi śmiesznie i mało wiarygodnie. Natomiast tego typu preparaty mogą działać bo na politechnice warszawskiej takie badania były robione już 20-30lat temu.
Była...

rolety warszawa

#6 Medio

Medio

In Nomine Patris et Fillii et Spiritus Sancti AMEN

• Members
  • PipPipPip
  • 580 Postów

Napisano 04 styczeń 2009 - 17:15

~~Alfista~~ skąd ty tyle wiesz??:]] nie gadaj ze czytasz bo ja tez czytam dużo i nie wiem tyle;p;p;p

#7 Alfista

Alfista

Pirat Drogowy

• Members
  • PipPipPip
  • 2145 Postów

Napisano 05 styczeń 2009 - 19:48

~~Alfista~~ skąd ty tyle wiesz??:]] nie gadaj ze czytasz bo ja tez czytam dużo i nie wiem tyle;p;p;p

No nie wiem, może czytam ze zrozumieniem... ? ;)
Była...

rolety warszawa

#8 Medio

Medio

In Nomine Patris et Fillii et Spiritus Sancti AMEN

• Members
  • PipPipPip
  • 580 Postów

Napisano 06 styczeń 2009 - 23:04

ty ty ty! ;) ja Ci dam zaraz czytanie ze zrozumieniem... dowcipniś sie znalazł nooo :) w mordę jeża nietoperza jak powiedział stary cap :P

#9 djozak

djozak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 493 Postów

Napisano 04 luty 2009 - 13:37

Ja się zastanawiam nad czymś takim:

www.ceramizer.pl

Oczywiście do silnika i skrzyni bo do paliwa, to śmierdzi bujdą zgodnie z filozofią działania preparatu :)

i co korzystał już ktoś z ceramizera do silnika? czekam na komenty, widać jakieś efekty?

#10 maao

maao

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów

Napisano 22 marzec 2009 - 02:19

Ja kiedyś zalałem go do silnika seicento 1.1 54km. Olej syntetyk 0w-30 + ceramizer. Na sto procent nie powiem czy to mi robiło dobrze. Ale dzięki temu czułem się lepszy od innych.

#11 artj

artj

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 Postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:03

Odświeże temat, jakieś efekty w obydwóch przypadkach?, bardziej interesuje mnie ceramizer! Bo nie ukrywam skrzynia już swoje przeszła i silnik też nie nowy więc odrobinkę go poprawi nie zaszkodzi;)

#12 bergercs

bergercs

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 Postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 19:16

Z tego co deklaruje producent ceramizera, to ok. 1'500km wystarcza do kompletnego wytworzenia się czegoś takiego. Mam wrażenie, że ten drugi preparat nie jest najlepszym rozwiązaniem. Reklamują go jako "rosyjską tajemnicę wojskową" ;) to brzmi śmiesznie i mało wiarygodnie. Natomiast tego typu preparaty mogą działać bo na politechnice warszawskiej takie badania były robione już 20-30lat temu.

W Bielsku-Białej kilkanaście lat temu opracowali jakiś "cudowny" środek zwiększający trwałość silnika i zmniejszający spalanie - licencję na produkcję wykupiła jakaś firma ze Stanów - dalsze losy nie znane. Środek wzorowany ta jakichś specjalistycznych preparatach używanych w maszynach wydobywczych i innych dziwnych wymagających ciągłej pracy przez kilkaset godzin pod pełnym obciążeniem, tyle że tańszy w produkcji i możliwy do zastosowania w normalnych samochodach.
Natomiast ogólnie do takich preparatów odnosiłbym się bardzo ostrożnie - wzrost mocy może być uzyskany metodami, które na dłuższą metę mogą szkodzić silnikowi np. wzrost temperatury spalania itd. Pamiętam jak przed laty reklamowano już jakiś cud preparacik (nazwa wyleciała mi z głowy, ale był tak rozreklamowany, że chyba nawet dzieci tę nazwę znały) - coś na bazie teflonu: także miał umożliwiać jazdę bez oleju, wzrost mocy, spadek spalania itd., a po dwóch latach na rynku wyszło na jaw, że teflon zatykał po czasie kanały olejowe co prowadziło do zatarcia. Zniknął z rynku szybciej niż się pojawił. może wrócił pod nową nazwą.

#13 Przemo_K

Przemo_K

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 22:41

A nie był to przypadkiem Moto-Doktor?

#14 bergercs

bergercs

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 Postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 11:22

A nie był to przypadkiem Moto-Doktor?

Nie, Moto-Doktor wciąż jest na rynku - w jego przypadku skuteczność też jest wielce wątpliwa (ma zmniejszać zużycie oleju, dymienie itd. - niestety na zarżnięte pierścienie czy panewki żaden preparacik nie pomoże).
Tamto ustrojstwo miało "2000" w nazwie - "xxxxx 2000"

#15 zenobix

zenobix

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 72 Postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:20

Najwięcej ceramizerów kupują mechanicy "remontujacy". przygotowujący auta do sprzedaży, Leją je przede wszystkim do skrzyni biegów. rzadziej do silnika

#16 Dyniogłowy

Dyniogłowy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 23:26

A ja tam w takie "wynalazkom" nie ufam.Silnik jest na .... tyle kilometrów i koniec.
Z drugiej strony trudno podejrzewać TVN Turbo o krętactwo no chyba że był to program sponsorowany.

#17 kisiu1981

kisiu1981

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 119 Postów

Napisano 20 maj 2012 - 14:13

Ja mam ochotę kupić MILITEC do samochodu i skutera. 40 zł kosztuje.

#18 kawa73

kawa73

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 Postów

Napisano 20 maj 2012 - 21:35

Ja mam ochotę kupić MILITEC do samochodu i skutera. 40 zł kosztuje.

Ten specyfik jest powszechnie dodawany do olejów K2 i Castrol Magnatec , wyjdzie taniej niż dolewanie z osobna .http://k2sklep.pl/k2...bowych-c-2.html

Każdy wie jak bardzo opłaca się LPG  :) 

#19 kawa73

kawa73

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 Postów

Napisano 20 maj 2012 - 21:49

coś na bazie teflonu: także miał umożliwiać jazdę bez oleju, wzrost mocy, spadek spalania itd., a po dwóch latach na rynku wyszło na jaw, że teflon zatykał po czasie kanały olejowe co prowadziło do zatarcia. Nie znikną z rynku jest powszechnie dodawany do oleju Qaker States 10W40 + Slick 50 PTFE http://www.quakersta...kowe_oleje.htmlHigher Mileage Engine Slick 50 API SM 10W-40 i niczego nie zatyka wręcz przeciwnie ładnie działa .

#20 kawa73

kawa73

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 Postów

Napisano 20 maj 2012 - 21:57

Nie, Moto-Doktor wciąż jest na rynku - w jego przypadku skuteczność też jest wielce wątpliwa (ma zmniejszać zużycie oleju, dymienie itd. - niestety na zarżnięte pierścienie czy panewki żaden preparacik nie pomoże).
Tamto ustrojstwo miało "2000" w nazwie - "xxxxx 2000"

BILSTEIN R-2000™ Jeśli chodzi o to to jest najlepszy specyfik tego typu na rynku http://www.bilstein.waw.pl/